  • CX2016DB24576D0GEJZ1
CX2016DB24576D0GEJZ1
advertisement
Manufacturer No:
CX2016DB24576D0GEJZ1
HK JDW NO:
428-CX2016DB24576D0GEJZ1
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CX2016DB24576D0GEJZ1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CX2016DB, Kyocera
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±15ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohms
  • Load Capacitance
    8pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±15ppm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm