  • CY7C1357C-100AXCT
CY7C1357C-100AXCT
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1357C-100AXCT
HK JDW NO:
699-CY7C1357C-100AXCT
Package:
100-LQFP
Datasheet:
Description:
NoBL™ Memory IC NoBL™ Series
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1357C-100AXCT
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Supplier Device Package
    100-TQFP (14x20)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    NoBL™
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.6V
  • Memory Size
    9Mb 512K x 18
  • Clock Frequency
    100MHz