  • CY7C1380DV33-200BZI
CY7C1380DV33-200BZI
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1380DV33-200BZI
HK JDW NO:
699-CY7C1380DV33-200BZI
Package:
165-LBGA
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1380DV33-200BZI
  • Package / Case
    165-LBGA
  • Supplier Device Package
    165-FBGA (13x15)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.6V
  • Memory Size
    18Mb 512K x 36
  • Clock Frequency
    200MHz