  • D-SCE-1K-9.5-50-9
D-SCE-1K-9.5-50-9
advertisement
Manufacturer No:
D-SCE-1K-9.5-50-9
HK JDW NO:
798-D-SCE-1K-9.5-50-9
Package:
Datasheet:
D-SCE-1K-9.5-50-9
Description:
Wire Identification D-SCE-1K-9.5-50-9
Step5Bar-code shipping tag
D-SCE-1K-9.5-50-9
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Material
    Polyolefin (PO), Irradiated
  • Body Material
    Polyolefin
  • Operating Temperature
    -75°C~135°C
  • Series
    D-SCE
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    135°C
  • Min Operating Temperature
    -75°C
  • Color
    White
  • ELV
    Compliant
  • Wire/Cable Diameter
    8.1 mm
  • Label Size
    0.38 x 1.90 9.5mmx48.3mm
  • Label Type
    Heat Shrinkable
  • Length
    50mm
  • Width
    90.18mm