  • D12321VF25V
D12321VF25V
advertisement
Manufacturer No:
D12321VF25V
HK JDW NO:
668-D12321VF25V
Package:
128-BFQFP
Datasheet:
D12321VF25V
Description:
ROMless H8S/2000 16-Bit Microcontroller H8® H8S/2300 Series D12321 128 Pin 25MHz 128-BFQFP
Quantity:
In Stock : 148
Step5Bar-code shipping tag
D12321VF25V
  • Package / Case
    128-BFQFP
  • Number of Pins
    128
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C TA
    H8® H8S/2300
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Obsolete
  • Frequency
    25MHz
  • Base Part Number
    D12321
  • Pin Count
    128
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • RAM Size
    4K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    2.7V~3.6V