  • D32G-019.2M-T
D32G-019.2M-T
advertisement
Manufacturer No:
D32G-019.2M-T
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-D32G-019.2M-T
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
D32G-019.2M-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    D32G
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
  • Operating Frequency
    19.2MHz
  • Max Supply Current
    2mA
  • Height
    1.2954mm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm