  • D55342K07B10N0PS3
D55342K07B10N0PS3
advertisement
Manufacturer No:
D55342K07B10N0PS3
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-D55342K07B10N0PS3
Description:
Thick Film, 10kOhm, 10%,
Step5Bar-code shipping tag
D55342K07B10N0PS3
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.18mm