  • D55342K07B191ERTP
D55342K07B191ERTP
advertisement
Manufacturer No:
D55342K07B191ERTP
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-D55342K07B191ERTP
Datasheet:
D55342K07B191ERTP
Step5Bar-code shipping tag
D55342K07B191ERTP
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    191kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm