  • D75F-025.0M-T
D75F-025.0M-T
advertisement
Manufacturer No:
D75F-025.0M-T
HK JDW NO:
179-D75F-025.0M-T
Step5Bar-code shipping tag
D75F-025.0M-T
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    D75F
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Max Supply Current
    6mA
  • Height
    2.0066mm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm