  • D75J-050.0M
D75J-050.0M
advertisement
Manufacturer No:
D75J-050.0M
HK JDW NO:
179-D75J-050.0M
Step5Bar-code shipping tag
D75J-050.0M
    10-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    10
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    D75J
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±1ppm
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
  • Operating Frequency
    50MHz
  • Rise Time-Max
    8ns
  • Fall Time-Max
    8ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    6mA
  • Height
    2.0066mm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm