  • DCF102K36Y5PQ6WL7A0
DCF102K36Y5PQ6WL7A0
advertisement
Manufacturer No:
DCF102K36Y5PQ6WL7A0
Manufacturer:
SHM
HK JDW NO:
17957-DCF102K36Y5PQ6WL7A0
Package:
Datasheet:
Description:
1nF ±10% X1/Y2 -40℃~+125℃ Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS