  • DCNLM400NB24-01
DCNLM400NB24-01
advertisement
Manufacturer No:
DCNLM400NB24-01
Manufacturer:
IXYS / Littelfuse
HK JDW NO:
401-DCNLM400NB24-01
Description:
Contactors - Electromechanical 400A 48V 24V 2COIL