  • DDB45150BH18136BF1
DDB45150BH18136BF1
advertisement
Manufacturer No:
DDB45150BH18136BF1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-DDB45150BH18136BF1
Package:
Description:
180pF 10000V 10kV Ceramic Capacitor ±10%
Step5Bar-code shipping tag
DDB45150BH18136BF1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    10000V 10kV
  • Capacitance
    180pF