  • DEA142450BT-3024A1
DEA142450BT-3024A1
advertisement
Manufacturer No:
DEA142450BT-3024A1
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-DEA142450BT-3024A1
Package:
5-SMD, No Lead
Description:
Signal Conditioning
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DEA142450BT-3024A1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    5-SMD, No Lead
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2017
  • Series
    DEA
  • Size / Dimension
    0.055Lx0.043W 1.40mmx1.10mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Frequency
    2.45GHz
  • Bandwidth
    100MHz
  • Filter Type
    Band Pass
  • Insertion Loss
    1.1dB
  • Height (Max)
    0.024 0.60mm