  • DELTA12A/X/SMAM/S/S/17
DELTA12A/X/SMAM/S/S/17
advertisement
Manufacturer No:
DELTA12A/X/SMAM/S/S/17
Manufacturer:
Siretta
HK JDW NO:
709-DELTA12A/X/SMAM/S/S/17
Package:
SMA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DELTA12A/X/SMAM/S/S/17
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Series
    DELTA 12A
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    SMA Male
  • Applications
    ISM
  • Frequency
    458MHz
  • Power - Max
    50W
  • Gain
    3dBi
  • RF Family/Standard
    General ISM
  • Antenna Type
    Whip, Straight
  • VSWR
    2
  • Number of Bands
    2
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    433MHz 458MHz
  • Height (Max)
    5.118 130.00mm