  • DF20BC1-4.000MHZ-T
DF20BC1-4.000MHZ-T
advertisement
Manufacturer No:
DF20BC1-4.000MHZ-T
Manufacturer:
MMD Components
HK JDW NO:
3954-DF20BC1-4.000MHZ-T
Package:
Description:
Crystal 4MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 120Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R