  • DF2215BR16V
DF2215BR16V
advertisement
Manufacturer No:
DF2215BR16V
HK JDW NO:
668-DF2215BR16V
Package:
Datasheet:
DF2215BR16V
Description:
Microcontroller 112 Pin 16MHz
Quantity:
In Stock : 12677
Step5Bar-code shipping tag
DF2215BR16V
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Number of Pins
    112
  • Published
    2009
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Max Operating Temperature
    75°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    16MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Interface
    SCI, USB
  • Max Supply Voltage
    3.6V
  • Min Supply Voltage
    2.7V