  • DF2317VTEBL25V
DF2317VTEBL25V
advertisement
Manufacturer No:
DF2317VTEBL25V
HK JDW NO:
668-DF2317VTEBL25V
Package:
100-TQFP
Datasheet:
DF2317VTEBL25V
Description:
128KB 128K x 8 FLASH H8S/2000 16-Bit Microcontroller H8® H8S/2300 Series DF2317 25MHz 100-TQFP
Quantity:
In Stock : 39
Step5Bar-code shipping tag
DF2317VTEBL25V
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    100-TQFP
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Series
    H8® H8S/2300
  • Published
    2007
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Frequency
    25MHz
  • Base Part Number
    DF2317
  • Interface
    SCI
  • Memory Size
    128kB
  • Oscillator Type
    Internal
  • Number of I/O
    70
  • RAM Size
    8K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    2.7V~3.6V