  • DF2318VTE25V
DF2318VTE25V
advertisement
Manufacturer No:
DF2318VTE25V
HK JDW NO:
668-DF2318VTE25V
Package:
100-TQFP
Datasheet:
DF2318VTE25V
Description:
256KB 256K x 8 FLASH H8S/2000 16-Bit Microcontroller H8® H8S/2300 Series DF2318 100 Pin 25MHz 100-TQFP
Quantity:
In Stock : 908
Step5Bar-code shipping tag
DF2318VTE25V
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    100-TQFP
  • Number of Pins
    100
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C TA
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    25MHz
  • Base Part Number
    DF2318
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Memory Size
    256kB
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    2.7V~3.6V