  • DF2319VF25V
DF2319VF25V
advertisement
Manufacturer No:
DF2319VF25V
HK JDW NO:
668-DF2319VF25V
Package:
100-BQFP
Datasheet:
DF2319VF25V
Description:
512KB 512K x 8 FLASH H8S/2000 16-Bit Microcontroller H8® H8S/2300 Series F2319 100 Pin 25MHz 100-BQFP
Quantity:
In Stock : 17195
Step5Bar-code shipping tag
DF2319VF25V
    Select All
  • Access Time
    25 μs
  • Data Bus Width
    16b
  • Number of Timers/Counters
    8
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    100-BQFP
  • Number of Pins
    100
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C TA
  • Part Status
    Obsolete
  • Frequency
    25MHz
  • Base Part Number
    F2319
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Memory Size
    512kB
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    2.7V~3.6V