  • DF2374VLP34V
DF2374VLP34V
advertisement
Manufacturer No:
DF2374VLP34V
HK JDW NO:
668-DF2374VLP34V
Package:
145-TFLGA
Datasheet:
Description:
384KB 384K x 8 FLASH H8S/2000 16-Bit Microcontroller H8® H8S/2300 Series DF2374 145 Pin 34MHz 145-TFLGA
Quantity:
In Stock : 13959
Step5Bar-code shipping tag
DF2374VLP34V
    24 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    145-TFLGA
  • Number of Pins
    145
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C TA
  • Published
    2009
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    34MHz
  • Base Part Number
    DF2374
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Memory Size
    384kB
  • RAM Size
    32K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    3V~3.6V