  • DF2638F20JV
DF2638F20JV
advertisement
Manufacturer No:
DF2638F20JV
HK JDW NO:
668-DF2638F20JV
Package:
QFP
Datasheet:
Description:
Microcontroller QFP
Quantity:
In Stock : 17850
Step5Bar-code shipping tag
DF2638F20JV
  • Package / Case
    QFP
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Interface
    CAN, I2C, SCI
  • Memory Size
    256kB
  • RAM Size
    16kB
  • Memory Type
    FLASH
  • Watchdog Timer
    Yes
  • Number of Timers/Counters
    6
  • Max Frequency
    20MHz