  • DFE322512F-100M=P2
DFE322512F-100M=P2
advertisement
Manufacturer No:
DFE322512F-100M=P2
HK JDW NO:
535-DFE322512F-100M=P2
Package:
1210 (3225 Metric)
Description:
Quantity:
In Stock : 26797
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DFE322512F-100M=P2
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Material - Core
    Metal
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    DFE322512F
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    1.1A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    10μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    324mOhm Max
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Current - Saturation
    1.7A
  • Rated Current-Max
    1.1A
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm