  • DIP12-1C90-51F
DIP12-1C90-51F
advertisement
Manufacturer No:
DIP12-1C90-51F
Manufacturer:
Standex Electronics
HK JDW NO:
767-DIP12-1C90-51F
Package:
Datasheet:
DIP12-1C90-51F
Description:
Reed Relay 12VDC 500Ohm 0.5A SPDT(19.3x7.62x7.5)mm THT Dry