  • DM3312X101R-00
DM3312X101R-00
advertisement
Manufacturer No:
DM3312X101R-00
HK JDW NO:
449-DM3312X101R-00
Package:
3312 (8531 Metric)
Datasheet:
DM3312X101R-00
Description:
FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DM3312X101R-00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    3312 (8531 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Published
    2003
  • Series
    DM
  • Size / Dimension
    0.335Lx0.120W 8.50mmx3.05mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Number of Functions
    1
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Filter Type
    FERRITE CHIP
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    4mOhm
  • Current Rating (Max)
    10A
  • Impedance @ Frequency
    100Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    75V
  • Length
    8.5mm
  • Width
    3.05mm
  • Height (Max)
    0.090 2.28mm