  • DPD120080E-P5P-SZ
DPD120080E-P5P-SZ
advertisement
Manufacturer No:
DPD120080E-P5P-SZ
HK JDW NO:
193-DPD120080E-P5P-SZ
Package:
Datasheet:
DPD120080E-P5P-SZ
Step5Bar-code shipping tag
DPD120080E-P5P-SZ
    Select All
  • Published
    2006
  • Size / Dimension
    3.21Lx2.31W x 1.93 H 81.6mmx58.7mmx49.1mm
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    9.6W
  • Approval Agency
    CE, TUVgs
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    800mA
  • Voltage - Input
    230VAC
  • Voltage - Output
    12V
  • Region Utilized
    Europe
  • Input Connector
    CEE 7/16
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm