  • DPD120080E-P7N
DPD120080E-P7N
advertisement
Manufacturer No:
DPD120080E-P7N
HK JDW NO:
193-DPD120080E-P7N
Step5Bar-code shipping tag
DPD120080E-P7N
    Select All
  • Mount
    Wall
  • Size / Dimension
    3.19Lx2.20W x 1.89 H 81.0mmx56.0mmx48.0mm
    Not Applicable
  • Connector Type
    Plug
  • Power (Watts)
    9.6W
  • Max Power Dissipation
    10W
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE
  • Max Output Current
    800mA
  • Polarity
    Negative
  • Polarization
    Negative Center
  • Voltage - Input
    230VAC
  • Output Current
    800mA
  • Input Type
    Fixed Blade
  • Output Power
    9W
  • Voltage - Output
    12V
  • Region Utilized
    Europe
  • Input Connector
    CEE 7/16
  • Output Connector
    Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm
  • Height
    48.006mm