  • DPS240075U-P13P
DPS240075U-P13P
advertisement
Manufacturer No:
DPS240075U-P13P
HK JDW NO:
193-DPS240075U-P13P
Step5Bar-code shipping tag
DPS240075U-P13P
  • Mount
    Wall
  • Size / Dimension
    3.19Lx2.09W x 1.65 H 81.0mmx53.0mmx42.0mm
  • Max Power Dissipation
    18W
  • Max Output Current
    750mA
  • Polarity
    Positive
  • Polarization
    Positive Center
  • Voltage - Input
    100V~240VAC
  • Output Current
    750mA
  • Input Type
    Fixed Blade
  • Output Power
    18W
  • Voltage - Output
    24V
  • Output Connector
    Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm
  • Height
    41.91mm