  • DS030110WF18238BK1
DS030110WF18238BK1
advertisement
Manufacturer No:
DS030110WF18238BK1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-DS030110WF18238BK1
Package:
Axial, Eyelet
Description:
CAP FEEDTHRU 1800PF 12KV AXIAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DS030110WF18238BK1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Bolt
  • Mounting Type
    Bolt Mount
  • Package / Case
    Axial, Eyelet
  • Operating Temperature
    -55°C~100°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Series
    DS
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    12000V 12kV
  • Capacitance
    1800pF
  • Current
    10A