  • DS1L5DJ050S-C
DS1L5DJ050S-C
advertisement
Manufacturer No:
DS1L5DJ050S-C
Manufacturer:
Susumu
HK JDW NO:
740-DS1L5DJ050S-C
Package:
3-SIP
Datasheet:
DS1L5DJ050S-C
Description:
IND DELAY LINE 500PS 1 OHM TH
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DS1L5DJ050S-C
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    3-SIP
  • Operating Temperature
    -10°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2008
  • Series
    DS1L
  • Tolerance
    ±0.050nS
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Current Rating
    100mA
  • Lead Length
    3mm
  • DC Resistance (DCR)
    1Ohm Max
  • Impedance
    50Ohm
  • Delay Time
    500ps
  • Height
    6.35mm
  • Length
    12.4mm