  • DSC1001CC1-047.3333
DSC1001CC1-047.3333
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001CC1-047.3333
HK JDW NO:
536-DSC1001CC1-047.3333
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 47.3333MHZ CMOS SMD
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001CC1-047.3333
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    47.3333MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    7.2mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Max Supply Current
    7.2mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm