  • DSC1001CI2-014.3181T
DSC1001CI2-014.3181T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001CI2-014.3181T
HK JDW NO:
536-DSC1001CI2-014.3181T
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Standard Clock Oscillators -40C - 85C 25 ppm 014.3181MHz
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001CI2-014.3181T
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Pbfree Code
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    14.3181MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    14.3181MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    6.3mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm