  • DSC1102BI1-100.0000
DSC1102BI1-100.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1102BI1-100.0000
HK JDW NO:
536-DSC1102BI1-100.0000
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
OSC MEMS 100.0000MHZ LVPECL SMD
Step5Bar-code shipping tag
DSC1102BI1-100.0000
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1102
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Max Supply Current
    58mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm