  • DSC1122CI2-125.0000
DSC1122CI2-125.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1122CI2-125.0000
HK JDW NO:
536-DSC1122CI2-125.0000
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Step5Bar-code shipping tag
DSC1122CI2-125.0000
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    6-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    6
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1122
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Solder
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
    MEMS
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Max Supply Current
    58mA
  • Max Duty Cycle
    52 %
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm