  • DSC1123AI5-200.0000
DSC1123AI5-200.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1123AI5-200.0000
HK JDW NO:
536-DSC1123AI5-200.0000
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Description:
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Step5Bar-code shipping tag
DSC1123AI5-200.0000
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Standard, Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Load Capacitance
    2pF
  • Max Supply Current
    32mA
  • Max Duty Cycle
    52 %
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm