  • DSC1123BI2-025.0000
DSC1123BI2-025.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1123BI2-025.0000
HK JDW NO:
536-DSC1123BI2-025.0000
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Step5Bar-code shipping tag
DSC1123BI2-025.0000
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1123
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
    MEMS
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Max Supply Current
    32mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm