  • DSC2033FI2-F0030
DSC2033FI2-F0030
advertisement
Manufacturer No:
DSC2033FI2-F0030
HK JDW NO:
536-DSC2033FI2-F0030
Package:
14-VFQFN Exposed Pad
Datasheet:
Description:
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 14SMD
Step5Bar-code shipping tag
DSC2033FI2-F0030
  • Package / Case
    14-VFQFN Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Published
    2016
  • Series
    DSC2033
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    38mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    23mA
  • Frequency - Output 1
    30MHz 60MHz 80MHz 160MHz
  • Frequency - Output 2
    30MHz 80MHz
  • Height
    0.035 0.90mm