  • DSC2144FI2-E0023
DSC2144FI2-E0023
advertisement
Manufacturer No:
DSC2144FI2-E0023
HK JDW NO:
536-DSC2144FI2-E0023
Package:
14-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 14SMD
Step5Bar-code shipping tag
DSC2144FI2-E0023
  • Package / Case
    14-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC2144
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCSL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    60mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    23mA
  • Frequency - Output 1
    50MHz
  • Frequency - Output 2
    60MHz
  • Height
    0.035 0.90mm