  • DSC6021CE2A-0075T
DSC6021CE2A-0075T
advertisement
Manufacturer No:
DSC6021CE2A-0075T
HK JDW NO:
536-DSC6021CE2A-0075T
Package:
4-VDFN
Datasheet:
DSC6021CE2A-0075T
Description:
MEMS OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
Step5Bar-code shipping tag
DSC6021CE2A-0075T
  • Package / Case
    4-VDFN
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC60XX
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Frequency - Output 1
    8MHz 16MHz
  • Height
    0.035 0.90mm