  • DSC6021MI2A-0050
DSC6021MI2A-0050
advertisement
Manufacturer No:
DSC6021MI2A-0050
HK JDW NO:
536-DSC6021MI2A-0050
Package:
4-VFLGA
Datasheet:
DSC6021MI2A-0050
Description:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Step5Bar-code shipping tag
DSC6021MI2A-0050
  • Package / Case
    4-VFLGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bag
  • Series
    DSC60XX
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Frequency - Output 1
    24MHz 27MHz
  • Height
    0.035 0.89mm