  • DTS150133UDC-P13/RP
DTS150133UDC-P13/RP
advertisement
Manufacturer No:
DTS150133UDC-P13/RP
HK JDW NO:
193-DTS150133UDC-P13/RP
Step5Bar-code shipping tag
DTS150133UDC-P13/RP
  • Operating Temperature
    10°C~40°C
  • Size / Dimension
    4.33Lx2.36W x 1.34 H 110.0mmx60.0mmx34.0mm
  • Power (Watts)
    20W
  • Max Power Dissipation
    20W
  • Efficiency
    70%
  • Max Output Current
    1.33A
  • Polarity
    Positive
  • Polarization
    Positive Center
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Output Current
    1.33A
  • Output Power
    19W
  • Voltage - Output
    15V
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm
  • Height
    34.036mm