  • DV-16-180N-1
DV-16-180N-1
advertisement
Manufacturer No:
DV-16-180N-1
Manufacturer:
XKB CONNECTIVITY
HK JDW NO:
15922-DV-16-180N-1
Package:
Datasheet:
DV-16-180N-1
Description:
W27.9xD10.3xH15.9 Large micro switch 16A 125V straight handle, 18mm long, weld wire type
Step5Bar-code shipping tag
DV-16-180N-1
  • Operating Temperature
    -40°C~+85°C
  • Part Status
    Active
  • Mechanical Life
  • Product Type
    DV
  • Switch Height
    15.9mm