  • E1UBA18-25.000M
E1UBA18-25.000M
advertisement
Manufacturer No:
E1UBA18-25.000M
HK JDW NO:
3402-E1UBA18-25.000M
Description:
E1UBA18-25.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
E1UBA18-25.000M
    Select All
  • Surface Mount
    NO
  • Mounting Feature
    THROUGH HOLE MOUNT
  • Number of Pins
    2
  • Material
    Metal
  • JESD-609 Code
    e3
  • Frequency
    25MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%