  • E2SFA20-6.000M
E2SFA20-6.000M
advertisement
Manufacturer No:
E2SFA20-6.000M
HK JDW NO:
3402-E2SFA20-6.000M
Description:
E2SFA20-6.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
E2SFA20-6.000M
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Bulk
  • Frequency
    6MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    6MHz
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Height
    4.5mm
  • Length
    13.3mm
  • Width
    4.85mm