  • E2UAA18-20.000M
E2UAA18-20.000M
advertisement
Manufacturer No:
E2UAA18-20.000M
HK JDW NO:
3402-E2UAA18-20.000M
Description:
E2UAA18-20.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
E2UAA18-20.000M
    Select All
  • Surface Mount
    NO
  • Mounting Feature
    THROUGH HOLE MOUNT
  • Additional Feature
    AT-CUT CRYSTAL; BULK
  • HTS Code
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    20MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Frequency
    20MHz
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%
    PARALLEL - FUNDAMENTAL
  • Series Resistance
    50Ohm