  • E526HN-100319
E526HN-100319
advertisement
Manufacturer No:
E526HN-100319
Manufacturer:
Toko
HK JDW NO:
4668-E526HN-100319
Step5Bar-code shipping tag
E526HN-100319
  • Tolerance
    6%
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    80 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Inductor Application
    RF INDUCTOR
  • Terminal Placement
    RADIAL
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    190
  • Inductor Type
    VARIABLE INDUCTOR
  • Inductance-Nom (L)
    0.21 µH
  • Height
    10.2108mm
  • Length
    8.001mm
  • Width
    8.001mm