  • E526HNA100294
E526HNA100294
advertisement
Manufacturer No:
E526HNA100294
Manufacturer:
Toko
HK JDW NO:
4668-E526HNA100294
Step5Bar-code shipping tag
E526HNA100294
  • Tolerance
    3%
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    80 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Inductor Application
    RF INDUCTOR
  • Terminal Placement
    RADIAL
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    80
  • Inductor Type
    VARIABLE INDUCTOR
  • Inductance-Nom (L)
    0.04 µH
  • Height
    10.2108mm
  • Length
    8.001mm
  • Width
    8.001mm