  • E526HNA100312
E526HNA100312
advertisement
Manufacturer No:
E526HNA100312
Manufacturer:
Toko
HK JDW NO:
4668-E526HNA100312
Step5Bar-code shipping tag
E526HNA100312
  • Tolerance
    3%
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    440 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Inductor Application
    RF INDUCTOR
  • Terminal Placement
    RADIAL
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    110
  • Inductor Type
    VARIABLE INDUCTOR
  • Inductance-Nom (L)
    0.08 µH
  • Height
    13.0048mm
  • Length
    10.0076mm
  • Width
    10.0076mm