  • EA2025SA18-26.000MTR
EA2025SA18-26.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA2025SA18-26.000MTR
HK JDW NO:
3402-EA2025SA18-26.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA2025SA18-26.000MTR
  • Frequency
    26MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm