  • EA2532PA08-12.000M
EA2532PA08-12.000M
advertisement
Manufacturer No:
EA2532PA08-12.000M
HK JDW NO:
3402-EA2532PA08-12.000M
Package:
Datasheet:
Description:
EA2532PA08-12.000M datasheet pdf and Crystals product details from Ecliptek stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
EA2532PA08-12.000M
    e4
  • Pbfree Code
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    AT CUT; BULK; TAPE
  • Frequency
    12MHz
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    L3.2XB2.5XH0.8 (mm)/L0.126XB0.098XH0.031 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    12MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    0.0015%
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm